Muzyka z reklamy Nivea – Krem, Wędrując po świecie

Zobacz reklamę marki Nivea z poszukiwaną piosenką

Nivea Creme to jeden z najbardziej znanych kremów pielęgnacyjnych na całym świecie, a zaczęło się na początku XX wieku, gdy dr Isaac Lifschütz wynalazł substancję o nazwie Eucerit, która umożliwiła kosmetykom zachowanie stabilności, co w 1911 roku doprowadziło do powstania kremu NIVEA. Był to pierwszy krem do pielęgnacji skóry, który można było bez żadnych obaw o utratę jakości czy konsystencji eksportować na cały świat. Tym sposobem już w trzy lata od jego debiutu mającego miejsce w Hamburgu, krem był obecny już na wszystkich kontynentach a dziś jest obecny niemalże w każdym domu.
Reklama promująca krem Nivea została stworzona kilka lat temu, pokazując w jaki sposób krem jest używany na co dzień przez ludzi z całego świata, obecnie w nieco odświeżonej wersji ten sam spot z całkiem przyjemną muzyką emitowany jest w polskiej telewizji.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Krem marki Nivea. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Kosmetyki. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Asher Lane natomiast jej tytuł to New Days. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *