Muzyka z reklamy Citroen – DS4

Zobacz reklamę marki Citroen z poszukiwaną piosenką

Urzekająca i tajemnicza reklama samochodu Citroen DS4 z różnymi motywami oddającymi emocje z kierowania pojazdem, ukazany został m.in. mecz futbolistów, byk, pękający zegar, wynurzający się delfin, radujące się plemię oraz biegnące dzieci a także jazda na rolkach, niezwykłe spojrzenie oraz grzmot. Sercem reklamy jest jednak piękne i urzekające pięciodrzwiowe auto Citroen DS4 dostępne już od 549 zł w leasingu Citroen Business. Niestety muzyka została skomponowana wyłącznie na potrzeby reklamy i raczej nie zostanie udostępniona w pełnej wersji.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy DS4, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Citroen? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama



  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Citroen. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Grégoire Couzinier, Frédéric Kooshmanian ale póki co nie wiemy jak brzmi jej tytuł. Cały czas go szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *