Muzyka z reklamy Amino – Zupa Romana

Zobacz reklamę marki Amino z poszukiwaną piosenką

Aż dziw bierze, że nikt jeszcze nie wykorzystał tego pomysłu do reklamy zup błyskawicznych, w nowej reklamie zup błyskawicznych marki Amino wykorzystana została przerobiona wersja słynnego utworu Zuppa Romana, w reklamie użyty został tekst podkreślający tradycyjny polski smak, poszczególne warianty zup oraz 40 lat obecności marki na rynku, co stanowić ma najważniejsze wartości marki Amino. W reklamie padają również przykładowe miejsca takie jak lotnisko, blokowisko i schronisko, gdzie najczęściej nie mamy możliwości przygotowania tradycyjnego posiłku, możemy natomiast skorzystać z promowanych w spocie zupek Amino.

1 (1 952)
Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5] • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Zupy błyskawiczne marki Amino. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Schrott nach 8 natomiast jej tytuł to Zuppa Romana. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  6 komentarze

  1. Ludzie mają dosyć już tej reklamy.Zapewne zamiast sięgnąć po Amino sięgną po produkt konkurencji.Długo wałkowana ta sama reklama przynosi odwrotny efekt miałem to na studiach.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *