Muzyka z reklamy Cubus – Wiosna 2013 Spodnie i Jeansy

Zobacz reklamę marki Cubus z poszukiwaną piosenką

W sieci sklepów Cubus każda piąta para spodni gratis, a Dżinsy od 99zł. Spot promuje wiosenną ofertę odzieży, którą prezentują piękne modelki w ciekawej scenerii. Całość trwa trochę zbyt krótko, dlatego akcja jest dość dynamiczna, podobnie jak muzyka, którą słyszymy w tle. niestety na razie ciężko znaleźć jakąkolwiek możliwość jej odsłuchu, ale zapewne prędzej czy później zostanie gdzieś opublikowana.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Wiosna 2013 Spodnie i Jeansy, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Cubus? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Odzież marki Cubus. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest BigBang natomiast jej tytuł to Little Heart Bomb. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *