Muzyka z reklamy Audi A3 Sportback – Harder Better Faster Stronger

Zobacz reklamę marki Audi A3 Sportback z poszukiwaną piosenką

Szybsze, silniejsze i po prostu lepsze, takie według twórców nowej akcji promocyjnej jest nowe Audi A3 Sportback, ma być również jeszcze bardziej innowacyjne oraz zapewniać intensywniejsze doznania. W reklamie zobaczymy ostrą czerwień sportowego auta, dużo efektownych animacji i rozwiązania technologiczne ukazane jako dzieła sztuki. Tytuł reklamy nawiązuje bezpośrednio do wykorzystanej w niej piosenki.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Harder Better Faster Stronger, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Audi A3 Sportback? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Audi A3 Sportback. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Daft Punk natomiast jej tytuł to Harder, better, faster, stronger. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *