Muzyka z reklamy Audi SQ5 – Styl czy solidność ?

Zobacz reklamę marki Audi SQ5 z poszukiwaną piosenką

Audi wierzy, że samochód może być jednocześnie piękny i naprawdę solidny, mniej więcej takim hasłem reklamowany jest nowy model Audi SQ5. W spocie widzimy piękną i elegancko ubraną kobietę idącą przez mokrą i nierówną nawierzchnię kostki brukowej, co ostatecznie kończy się dla niej ostrym potknięciem, wtedy w tle ukazuje nam się sylwetka odjeżdżającego Audi SQ5, któremu żadne warunki nie są jednak straszne.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Styl czy solidność ?, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Audi SQ5? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Audi SQ5. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Gonzales natomiast jej tytuł to Meischeid. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *