Muzyka z reklamy Nowe Audi A4 – Kolejna odsłona postępu

Zobacz reklamę marki Nowe Audi A4 z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej wersji samochodu Audi A4 z innowacyjną generacją silników, mocniejszych, bardziej oszczędnych i bardziej wydajnych niż kiedykolwiek. Muzyka stworzona specjalnie dla reklamy w związku z czym nie odnajdziemy jej pełnej wersji.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Kolejna odsłona postępu, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nowe Audi A4? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to /Dedykowany/. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *