Muzyka z reklamy Citroën DS3 Cabrio – Ucieczka od codzienności

Zobacz reklamę marki Citroën DS3 Cabrio z poszukiwaną piosenką

Samochodowy striptiz – tego w reklamie samochodu chyba jeszcze nie było, ale od czego są zawsze pełne pomysłów głowy twórców spotów reklamowych. Na filmie widzimy elegancki, czarny Citroen DS3 w wersji Cabrio, który w rytm znanego utworu Joe Cockera „rozbiera się” zdejmując zadaszenie i odsłaniając swoje wnętrze.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Ucieczka od codzienności, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Citroën DS3 Cabrio? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Citroën DS3 Cabrio. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Joe Cocker natomiast jej tytuł to You Can Leave Your Hat On. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *