Muzyka z reklamy McDonald’s: Zapunktuj z MojeM Nagrody

Zobacz reklamę marki McDonald's z poszukiwaną piosenką

McDonald’s zaprasza do skorzystania z programu lojalnościowego „MojeM Nagrody”, który pozwala zbierać punkty przy każdym zakupie i wymieniać je na ulubione produkty w niższych cenach. W nowej kampanii reklamowej podkreślają zalety korzystania z programu – dzięki prostemu i intuicyjnemu systemowi, każdy klient może cieszyć się tańszymi posiłkami, jednocześnie oszczędzając. „MojeM Nagrody” to sposób na sprytne zarządzanie budżetem przy jednoczesnym delektowaniu się ulubionymi smakami McDonald’s. Niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczne burgery, chrupiące frytki, czy orzeźwiające napoje, program nagradza lojalność i pozwala cieszyć się większą ilością za mniej. Dołącz do „MojeM Nagrody”, zbieraj punkty i zamieniaj je na pyszności w atrakcyjnych cenach – to naprawdę sprytne rozwiązanie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Zapunktuj z MojeM Nagrody, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę McDonald's? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Restauracja marki McDonald's. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Franck Fossey natomiast jej tytuł to How Far We Can Go. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *