Muzyka z reklamy Gucci: Flora, Miley Cyrus 2024

Zobacz reklamę marki Gucci z poszukiwaną piosenką

W najnowszej kampanii zapachu Gucci Flora, Miley Cyrus występuje jako główna bohaterka, zaciera granice między rzeczywistością a wyobraźnią. Stworzona przez Sabato De Sarno reklama opowiada historię o samowzmocnieniu i miłości własnej, która doskonale odzwierciedla blask i nieoczekiwane cechy nowego zapachu. Miley emanuje pewnością siebie i niezależnością, co podkreśla kwiatowe nuty perfum, zmysłowe i promienne jednocześnie. To połączenie sprawia, że nowa kampania Gucci Flora jest prawdziwym hołdem dla kobiecej siły i piękna, celebrując różnorodność i wyrazistość współczesnych kobiet. Flakon perfum, subtelnie zdobiony, symbolizuje luksus i elegancję, które są synonimem marki Gucci. Miley Cyrus, jako twarz kampanii, wnosi świeżość i odwagę, inspirując kobiety do odkrywania swojej wewnętrznej mocy i piękna, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Flora Miley Cyrus 2024, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Gucci? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Zapach marki Gucci. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Perfumy. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Miley Cyrus natomiast jej tytuł to Flowers. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *