Muzyka z reklamy Coccolino: Perfume and Care, 2024

Zobacz reklamę marki Coccolino z poszukiwaną piosenką

Reklama Coccolino Perfume and Care zaprasza nas do świata wyjątkowej pielęgnacji ubrań, obiecując dłuższe życie tkaninom i długotrwały, świeży zapach. W spocie widzimy, jak Coccolino z łatwością łączy technologię z codziennym użytkowaniem, zapewniając aż do 100 dni świeżości. Dzięki innowacyjnej technologii Pro-Fiber, produkty Coccolino nie tylko otaczają ubrania delikatnym, pięknym zapachem, ale również dbają o ich strukturę, sprawiając, że tkaniny pozostają miękkie, a kolory – żywe i nasycone przez dłuższy czas.

Reklama prezentuje różne sceny z życia, w których ubrania pachnące Coccolino przynoszą radość i komfort. Niezależnie od tego, czy to ulubiona sukienka, koszula do pracy, czy ubrania dla dzieci, Coccolino Perfume and Care dba o to, aby każdy element garderoby wyglądał i pachniał jak nowy przez wiele dni.
Coccolino Perfume and Care to wybór dla tych, którzy pragną nie tylko pachnących ubrań, ale także troski o ich długowieczność i jakość.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Perfume and Care 2024, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Coccolino? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Płyn do płukania marki Coccolino. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Chemia. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Dopamine, Mufasa, Mufasa & Hypeman, Nightcrawlers, Riton natomiast jej tytuł to Friday (feat. Mufasa & Hypeman) - Dopamine Re-Edit. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *