Muzyka z reklamy Link4: Tu zasady są proste

Zobacz reklamę marki Link4 z poszukiwaną piosenką

Reklama LINK4 prezentuje nowy pakiet OC z holowaniem, w którym zasady są proste i jasne. Spot przedstawia ratownika górskiego w akcji, podkreślając niezawodność i wsparcie, jakie oferuje LINK4 w sytuacjach kryzysowych.

W reklamie widzimy dynamiczne ujęcia, w których ratownik górski, symbolizujący zaufanie i profesjonalizm, jest gotowy do pomocy w każdej chwili. Jego pewność i determinacja odzwierciedlają wartości, jakimi kieruje się LINK4, zapewniając swoim klientom spokój ducha i poczucie bezpieczeństwa na drodze.

Pakiet OC z holowaniem to kompleksowa oferta, która nie tylko chroni w przypadku kolizji, ale również zapewnia pomoc w razie awarii czy problemów technicznych, niezależnie od lokalizacji. LINK4 obiecuje szybki i skuteczny serwis holowniczy, aby kierowcy mogli kontynuować swoją podróż bez zbędnych opóźnień.

Ta reklama ma na celu pokazanie, że z LINK4 każdy może czuć się bezpiecznie i pewnie, wiedząc, że w razie potrzeby otrzyma niezbędne wsparcie. Proste zasady i przejrzyste warunki sprawiają, że pakiet OC z holowaniem jest idealnym wyborem dla każdego kierowcy szukającego niezawodnej ochrony i spokoju na drodze.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Tu zasady są proste, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Link4? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Ubezpieczenie marki Link4. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Joan Jett & the Blackhearts natomiast jej tytuł to I Love Rock 'N Roll. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *