Muzyka z reklamy KFC: Pizza Twister, 2024

Zobacz reklamę marki KFC z poszukiwaną piosenką

Reklama KFC Pizza Twister prezentuje nowy produkt w ofercie, który łączy smaki włoskiej pizzy i klasycznego kurczaka KFC. Film zaczyna się dynamicznymi ujęciami soczystego kurczaka, świeżych warzyw i ciągnącego się sera, które są zawijane w ciepłą tortillę. W tle słychać energetyczną muzykę, a narracja podkreśla wyjątkowość nowego Twistera. Reklama kończy się zbliżeniem na apetyczny produkt, zachęcając do spróbowania tej wyjątkowej nowości.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Pizza Twister 2024, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę KFC? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Pizza marki KFC. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest The Kolors natomiast jej tytuł to Italodisco. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *