Muzyka z reklamy Rossmann: Kupon za uśmiech

Zobacz reklamę marki Rossmann z poszukiwaną piosenką

Reklama promująca akcję „kupon za uśmiech” zachęca uczestników klubu Rossmann do korzystania z promocji dostępnej w aplikacji mobilnej.
Spot podkreśla, jak uśmiech może sprawić, że dzień staje się piękniejszy, a ceny produktów stają się niższe. Każdego dnia od poniedziałku do soboty klienci mają szansę otrzymać kupon zniżkowy w aplikacji Rossmann PL poprzez proste uśmiechnięcie się.
Narracja kieruje pytanie do widza: „Wchodzisz w to?” – sugerując, że udział w akcji jest prosty i opłacalny, a uśmiech może przynieść dodatkowe korzyści w postaci atrakcyjnych zniżek.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Kupon za uśmiech, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Rossmann? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Drogeria marki Rossmann. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Zakupy. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest DNCE natomiast jej tytuł to Cake By The Ocean. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    2 komentarze

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *