Muzyka z reklamy Philips: Ovi Smart 2.0, Zrobi Ci każdy dzień

Zobacz reklamę marki Philips z poszukiwaną piosenką

Reklama Philips Ovi Smart 2.0 zaprasza do odkrycia rewolucyjnego urządzenia, które stanie się nieodłącznym elementem każdej kuchni. Dzięki zaawansowanej technologii Rapid CombiAir, potrawy wychodzą idealnie – chrupiące na zewnątrz, a jednocześnie soczyste w środku, bez konieczności użycia oleju. Wbudowany termometr do żywności zapewnia perfekcyjne przygotowanie dań, a 30 automatycznych programów dostosowuje czas i temperaturę dla różnorodnych potraw.
W reklamie na początku słyszymy pytanie „czy wiesz, co zrobi dla Ciebie nowy „Philips Ovi Smart 2.0” wskazując tym na wielofunkcyjność sprzętu.
Następnie widzimy jak urządzenie pomogło przygotować pyszny i kuszący obiad szybciej niż tradycyjne urządzenia kuchenne, a jednocześnie dając możliwość przygotowania potraw niemalże beztłuszczowych, a dzięki wygodnej aplikacji daje możliwość przygotowania pysznych niespodzianek nawet bez okazji.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne marki Philips. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii AGD. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Lawrence Rudd natomiast jej tytuł to I'll Rise Again. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *