Muzyka z reklamy Rossmann: Kupon za uśmiech

Zobacz reklamę marki Rossmann z poszukiwaną piosenką

Reklama promująca akcję „kupon za uśmiech” zachęca uczestników klubu Rossmann do korzystania z promocji dostępnej w aplikacji mobilnej.
Spot podkreśla, jak uśmiech może sprawić, że dzień staje się piękniejszy, a ceny produktów stają się niższe. Każdego dnia od poniedziałku do soboty klienci mają szansę otrzymać kupon zniżkowy w aplikacji Rossmann PL poprzez proste uśmiechnięcie się.
Narracja kieruje pytanie do widza: „Wchodzisz w to?” – sugerując, że udział w akcji jest prosty i opłacalny, a uśmiech może przynieść dodatkowe korzyści w postaci atrakcyjnych zniżek.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Drogeria marki Rossmann. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Zakupy. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest DNCE natomiast jej tytuł to Cake By The Ocean. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    2 komentarze

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *