Muzyka z reklamy Samsung: Galaxy S24 Ultra, Nightography Zoom, 2024

Zobacz reklamę marki Samsung z poszukiwaną piosenką

Reklama smartfona Samsung Galaxy S24 Ultra z funkcją Nightography Zoom.
Dzięki zaawansowanym funkcjom sztucznej inteligencji złapiesz idealny kadr pełen szczegółów nawet w warunkach słabego oświetlenia i z dużej odległości.
Teraz możesz uwieczniać ulotne chwile nocnego krajobrazu lub wyjątkowe momenty z imprez w niespotykanym dotąd detalu, bez względu na warunki oświetleniowe.
Piosenka którą słychać w tle najprawdopodobniej została skomponowana specjalnie na potrzeby reklamy, lub pochodzi z prywatnej kolekcji muzycznej. Jeżeli uda się odnaleźć tytuł. podamy go na stronie.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Smartfon marki Samsung. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *