Muzyka z reklamy Bank Millennium: Aplikacja mobilna

Zobacz reklamę marki Bank Millennium z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej aplikacji mobilnej Banku Milenium, stworzona aby dopasować się do użytkownika, możemy np. ustawić własne tło i dodatkowe funkcje widoczne bez logowania, np. stan konta.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Aplikacja mobilna, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Bank Millennium? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Bank marki Bank Millennium. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest The Dumplings natomiast jej tytuł to Betonowy Las. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *