Muzyka z reklamy Hit: Robi imprezę

Zobacz reklamę marki Hit z poszukiwaną piosenką

Reklama ciastek Hit, w której młody chłopak uprzedza sąsiadkę o planowanej imprezie – będzie kilku znajomych, będzie gra w rzutki, rodzice będą informowani na bieżąco…

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Robi imprezę, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Hit? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Ciastka marki Hit. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Macklemore & Ryan Lewis natomiast jej tytuł to Thrift Shop. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *