Muzyka z reklamy Dr. Pepper – Michelle Phan

Zobacz reklamę marki Dr. Pepper z poszukiwaną piosenką

Reklama napoju gazowanego Dr. Pepper, do niedawna znanego u nas jedynie z amerykańskich filmów, ale od niedawna można go już bez trudu zakupić w wybranych sieciach handlowych. W tej reklamie główną rolę odgrywa Pani Michelle Phan, amerykańska gwiazda serwisu YouTube prowadząca videoblog na temat makijażu i wyglądu.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Michelle Phan, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Dr. Pepper? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Napój gazowany marki Dr. Pepper. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Lenka natomiast jej tytuł to Unique. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *