Muzyka z reklamy Nokia – Lumia 2520, Stworzona dla mobilnych

Zobacz reklamę marki Nokia z poszukiwaną piosenką

Reklama tabletu Nokia Lumia 2520 w której producent przedstawia jego możliwości przydatne w szczególności dla osób, których praca wiąże się z częstymi podróżami. Dzięki obecnym w tablecie Nokia najnowszym technologiom takim jak szybki Internet 4G LTE, ekranowi zapewniającemu dobrą czytelność w świetle słonecznym czy wbudowanym aplikacjom Microsoft Office oraz Outlook, codzienna praca poza domem może stać się jeszcze przyjemniejsza i bardziej efektywna.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Lumia 2520, Stworzona dla mobilnych, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nokia? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Tablet marki Nokia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Holy Other natomiast jej tytuł to Touch. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *