Muzyka z reklamy Nokia – Lumia 2520, Pracuj. Baw się. Wszędzie.

Zobacz reklamę marki Nokia z poszukiwaną piosenką

Reklama nowoczesnego tabletu Nokia Lumia 2520 stworzonego z myślą o mobilności. Tablet idealnie nadaje się zarówno do pracy jak i zabawy, dzięki wbudowanym aplikacjom Microsoft office i Outlook, nowoczesnemu ekranowi który jest czytelny także poza domem oraz wydajnemu procesorowi i bogatym wyborze aplikacji.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Lumia 2520, Pracuj. Baw się. Wszędzie., jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nokia? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Tablet marki Nokia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Ruupuu natomiast jej tytuł to Tatavuu. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *