Muzyka z reklamy Żywiec: Prawie robi wielką różnicę

Zobacz reklamę marki Żywiec z poszukiwaną piosenką

Kultowa reklama piwa Żywiec, która emitowana była w telewizji już ponad 6 lat temu. Reklama dzięki oryginalnemu pomysłowi oraz świetnie dobranej muzyce błyskawicznie zdobyła niezwykłą popularność i doczekała się wielu kolejnych wersji stworzonych przez użytkowników, przez co obecnie dużo trudniej w sieci odnaleźć wersję oryginalną od przerobionej. Z pewnością warto zobaczyć ją po kilku latach i posłuchać utworu z reklamy.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Prawie robi wielką różnicę, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Żywiec? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Piwo marki Żywiec. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Coco Steel and Lovebomb natomiast jej tytuł to Yachts. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *