Muzyka z reklamy Peugeot – 308, Porusza zmysły

Zobacz reklamę marki Peugeot z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej wersji samochodu Peugeot 308, którego projektanci zadbali, aby jego nabywcy podczas jazdy poczuli prawdziwe emocje. Aby tego dokonać samochód został odchudzony, zmniejszona została jego kierownica, podniesiono zegary, aby można było je widzieć patrząc wprost przed siebie i znacznie uproszczono kokpit.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy 308, Porusza zmysły, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Peugeot? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Peugeot. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *