Muzyka z reklamy C&A – Get ready, Jesień-zima 2013

Zobacz reklamę marki C&A z poszukiwaną piosenką

Reklama jesiennej kolekcji odzieży marki C&A, która proponuje świeżą porcję kurtek i płaszczy na chłodny, jesienno-zimowy sezon.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Get ready, Jesień-zima 2013, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę C&A? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Odzież marki C&A. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Lily Frost natomiast jej tytuł to I've got my love to keep me warm. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *