Muzyka z reklamy Tydzień ruchu – 2013

Zobacz reklamę marki Tydzień ruchu z poszukiwaną piosenką

Spot promujący pierwszy polski Tydzień ruchu – Move week, jest to ogólnoeuropejska kampanią promującą ruch i zdrowy styl życia, Tydzień Ruchu ma zachęcić Polaków do uprawiania sportu oraz pokazać korzyści płynące z regularnej aktywności fizycznej.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy 2013, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Tydzień ruchu? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Akcja społeczna marki Tydzień ruchu. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Sport. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *