Muzyka z reklamy Eurobank – Będę brał Cię

Zobacz reklamę marki Eurobank z poszukiwaną piosenką

Kolejna z muzycznych reklam Eurobanku, w której w rolę wykonawcy wciela się znany aktor Piotr Adamczyk. Tym razem na tle niebieskiego Trabanta zobaczyć możemy rapera ubranego w czapkę i złoty łańcuch, śpiewającego znany przebój „Będę brał Cię w aucie”, tym razem jednak z pewnością chodzi o coś zupełnie innego niż w oryginale, bo mowa jest o prostym kredycie gotówkowym, który można wziąć na wyciąg z konta osobistego. Muszę przyznać, że cała seria reklam jest całkiem dobrze zrealizowana i nawet zabawna ;)

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Będę brał Cię, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Eurobank? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Kredyt gotówkowy marki Eurobank. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Piotr Adamczyk natomiast jej tytuł to W aucie. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *