Muzyka z reklamy Silan – Pure & Natural

Zobacz reklamę marki Silan z poszukiwaną piosenką

Reklama nowego płynu do płukania tkanin Silan Pure & Natural, który dzięki inspiracji naturą ma nadać naszym ubraniom wyjątkową miękkość oraz świeży, kwiatowy zapach. W spocie widzimy dużo motywów kojarzących się z naturą oraz zapachem, czyli głównie łąka, trawa oraz kwiaty.
Niestety piosenka „This is it”, którą słychać w tle została skomponowana wyłącznie na potrzeby reklamy i raczej nie zostanie udostępniona w pełnej wersji.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Pure & Natural, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Silan? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Płyn do płukania marki Silan. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Chemia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *