Muzyka z reklamy Nokia – Asha 501

Zobacz reklamę marki Nokia z poszukiwaną piosenką

Podobno Nokia nie potrafi już tworzyć telefonów takich, jak kiedyś, podobno już zbankrutowała, podobno nikt już jej nie kupuje. Tak przynajmniej twierdzi konkurencja, bo patrząc na rewelacyjne reklamy i całkiem nieźle wyglądające produkty z jasno określoną strategią, trudno uwierzyć w tego typu pogłoski. W opublikowanej tu reklamie producent przedstawia nowy, flagowy model 501 z linii Asha, czyli tej bardziej budżetowej, a zarazem naprawdę dobrze sprzedającej się na całym świecie linii telefonów, głównym elementem, który wyróżnia nowe reklamy fińskiego producenta od pozostałych jest odpowiednio dobrany styl muzyczny oraz przykuwająca wzrok prezentacja zalet urządzenia. Niestety na razie nie udało mi się odnaleźć tytułu muzyki z reklamy.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Asha 501, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nokia? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefon marki Nokia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *