Muzyka z reklamy Volkswagen Beetle – Moonlight

Zobacz reklamę marki Volkswagen Beetle z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Volkswagen Beetle z pięknym krajobrazem Alaski, w spocie widzimy jak dziewczyna budzi się o poranku i wyrusza w podróż samochodem ze swoim ukochanym. Na końcu widzimy znak informujący o miejscu w którym się znajdują.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Moonlight, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Volkswagen Beetle? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Volkswagen Beetle. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Cat Power natomiast jej tytuł to Dark End Of The Street. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *