Muzyka z reklamy Prince polo – To Coś

Zobacz reklamę marki Prince polo z poszukiwaną piosenką

Reklama wafli Prince Polo z dość charakterystycznym utworem muzycznym rozpoczynającym się słowami „Raz dwa, raz dwa trzy i… Młody czy stary, Pan czy Pani..”
Głównym przesłaniem jest podkreślenie indywidualnej i niepowtarzalnej osobowości każdej osoby, podobnie jak wafli Prince Polo, które „ma w sobie to coś”.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy To Coś, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Prince polo? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Wafle czekoladowe marki Prince polo. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Wszyscy są inni. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  2 komentarze

  1. Najstraszniejsza i najbardziej irytująca piosenka do reklamy jaką ostatnio miałam nieprzyjemność słyszeć. Głos osoby śpiewającej przyprawia mnie o gęsią skórkę, ale nie w pozytywnym znaczeniu. Do tego jest jedną z najczęściej wyskakujących reklam na youtube.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *