Muzyka z reklamy Zara – Wiosna/Lato 2013

Zobacz reklamę marki Zara z poszukiwaną piosenką

Reklama Wiosennej i Letniej kolekcji odzieży marki Zara z dziewczyną huśtająca się na plaży, którą jest piękna brytyjska modelka Cara Delevingne.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Wiosna/Lato 2013, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Zara? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Odzież marki Zara. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Micah P Hinson natomiast jej tytuł to Throw the Stone. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *