Muzyka z reklamy Wonga – Włada

Zobacz reklamę marki Wonga z poszukiwaną piosenką

Reklama związana jest z wejściem na polski rynek marki Wonga, która zajmuje się udzielaniem szybkich pożyczek gotówkowych na niewielkie kwoty. Głównym atutem firmy jest bardzo jasna i czytelna polityka informacyjna. Klient, który ma zamiar wziąć pożyczkę otrzymuje na stronie Internetowej firmy bardzo prosty i czytelny kalkulator, w którym może przeprowadzić symulację całkowitej kwoty do spłaty w zależności od pożyczonej kwoty i okresu, bez żadnych dodatkowych i ukrytych opłat. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient zna wszystkie szczegóły pożyczki i sam może ocenić jej opłacalność. Co ciekawe, pożyczać można jedynie bardzo niskie kwoty, tj. do 500 zł i tylko do 30 dni, co może się okazać niewystarczające dla wielu zainteresowanych. Wadą jest również bardzo wysokie oprocentowanie, kilkukrotnie przewyższające oferty banków, ale w zamian odpada wiele procedur, weryfikacji i zwłoki, co w wielu przypadkach może być głównym powodem do skorzystania z oferty firmy.
Reklamy Wonga są bardzo ciekawe i wyraźnie odróżniają się od innych spotów firm pożyczkowych, choć przedstawiają postacie osób starszych, firma kieruje je głownie do młodych i aktywnych, bardzo przyjemny i zapadający w pamięć jest również końcowy dżingiel z adresem internetowym Wonga.com. Pod koniec tego spotu możemy usłyszeć fragment utworu, którego tytuł podajemy na naszej stronie, dostępny do odsłuchu na stronie Killertracks.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Włada, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Wonga? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Pożyczki gotówkowe marki Wonga. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Kiboy Ft Malii natomiast jej tytuł to Money Money Money. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  2 komentarze

   1. Witaj, utwór można odsłuchać na stronie Killertracks (Użyj Ctrl+F aby odszukać) Po kliknięciu w odnośnik powinno uruchomić się odtwarzanie utworu. Dostępnych jest kilka jego wersji, niestety nie ma możliwości pobrania bez zakupu licencji, ale dla własnych potrzeb możesz zgrać ścieżkę przy użyciu np. programu Audacity.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *