Muzyka z reklamy Peugeot 208 – Ręce, dotyk, dlonie

Zobacz reklamę marki Peugeot 208 z poszukiwaną piosenką

W tej reklamie samochodu Peugeot 208 jej twórcy ukazują nam magię związaną ze zmysłem dotyku, jak istotną rolę odgrywają nasze ręce, dłonie pokazując to na przykładzie tych najbardziej oraz nieco mniej przyjemnych doświadczeń, już od najmłodszych lat w każdej sytuacji i różnych okolicznościach. Ale ponieważ to reklama samochodu, kluczowym doświadczeniem jest dotyk i uścisk kierownicy nowego Peugeota 208.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Ręce, dotyk, dlonie, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Peugeot 208? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Peugeot 208. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Neimo natomiast jej tytuł to Knockin' On Heavens Door. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *