Muzyka z reklamy Skoda Octavia – To znaczy Amazing

Zobacz reklamę marki Skoda Octavia z poszukiwaną piosenką

Reklama, która niejako podsumowuje kampanię nowej Skody Octavia pod hasłem „Amazing to znaczy…” Nowy spot kończy się bowiem hasłem „Amazing to znaczy Nowa Skoda Octavia” co podkreśla jak niezwykły jest to samochód. Film rozpoczyna się grą ojca z synem w koszykówkę na podwórku koło garażu, zabawę ogląda córka przez szybę, w której odbija się sylwetka srebrnej Skody Octavia, dalej przez chwilę jest już dość klasycznie, piękny samochód mknie wokół niezwykle malowniczego krajobrazu, w czasie postoju ukazana jest scena zabawy perspektywą (skaczący ze skały mężczyzna), następnie sceny ukazujące radość podróżujących pasażerów oraz podkreślające piękno nowego samochodu. Pod koniec lektor oznajmia, że „Amazing, to znaczy samochód, który cieszy każdego dnia” no i oczywiście, że takim samochodem jest nowa Skoda. Piękne widoki, świetny samochód i rodzinna atmosfera, niby proste a przyjemnie się ogląda, szczególnie w połączeniu z odpowiednio dobraną muzyką.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Amazing to znaczy, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Skoda Octavia? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Skoda Octavia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Portless natomiast jej tytuł to New Ride. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *