Muzyka z reklamy IKEA – Schowaj zimę na wiosnę

Zobacz reklamę marki IKEA z poszukiwaną piosenką

Znany producent i dystrybutor nowoczesnych mebli radzi nam, aby nie potykać się wiosną o zimowe atrybuty i uzyskać dodatkową przestrzeń dzięki odpowiedniemu umeblowaniu mieszkania. Zimowy akcent póki co niestety nijak ma się do rzeczywistości, póki co za oknem gdzieniegdzie nawet metr śniegu, zaspy i mróz, a po pierwszych oznakach wiosny nie zostało już ani śladu. Zgodnie z kalendarzem jednak mamy nadzieję, że ta sytuacja nie utrzyma się już zbyt długo i za parę dni wiosna powróci do nas, tym razem na dobre. Z pewnością warto jednak już teraz zrobić sobie podstawowy plan wiosennych porządków, nie wychodząc z ciepłego domu można także obejrzeć kilka ciekawych reklam.
Piosenkę, którą możecie usłyszeć w tej reklamie skomponowała Kari Amirian – Polka urodzona w Świnoujściu, utwór naprawdę piękny i choćby dlatego warto zainteresować się jej pozostałą twórczością.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Meble marki Ikea. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Dom i Ogród. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Kari Amirian natomiast jej tytuł to Just a dream. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *