Muzyka z reklamy Eurobank – Bierz co chcesz

Zobacz reklamę marki Eurobank z poszukiwaną piosenką

Nowa reklama eurobanku po raz kolejny udowadnia, że następuje prawdziwe odrodzenie Disco Polo. Zagorzali fani tej muzyki powiedzą pewnie że ona tak naprawdę nigdy nie umarła, to jednak prze dłuższy, dość krótko po zakończeniu czas po zakończeniu emisji programów Disco Relax czy Disco polo live w telewizji Polsat, o muzyce disco polo mało kto już wspominał, a jeśli już to raczej w zdecydowanie negatywnym świetle, co nie przeszkadzało oczywiści w spontanicznym śpiewaniu największych hitów podczas różnych imprez. Muzyka Disco Polo oczywiście była tworzona cały czas, jednak bez wspomagania jaki zapewnia telewizja przez długi okres pozostawała w podziemiu. Od pewnego czasu coś się w tej kwestii zmienia, widać wyraźny wzrost zainteresowania tą muzyką, powstało już kilka kanałów telewizyjnych jej poświęconych, powstają programy telewizyjne, a całości dopełnił hit zespołu Weekend zatytułowany „Ona tańczy dla mnie” który osiągnął niezwykłą popularność na YouTube. I właśnie ten trend postanowili wykorzystać twórcy nowej reklamy eurobanku, wykorzystując w niej przeróbkę znanego utworu „Bierz Co Chcesz” którym bank promuje swoją ofertę kredytów gotówkowych.
 • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Kredyt gotówkowy marki Eurobank. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Shazza natomiast jej tytuł to Bierz Co Chcesz. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  3 komentarze

  1. Jedna z tych reklam, które powinny startować w konkursie na najgłupszą reklamę. Kreatywni musieli być chyba na niezłym haju i w ogóle być debilami, żeby coś takiego wymyślić. Que.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *