Muzyka z reklamy C&A – Cindy Crawford, Wiosna 2013

Zobacz reklamę marki C&A z poszukiwaną piosenką

Spot promujący nową, wiosenną kolekcję odzieży Cindy Crawford marki C&A, czyli eleganckie kreacje dla atrakcyjnych i pewnych siebie kobiet, stworzone z lekkich materiałów we wiosennych kolorach – dominują niebieski, żółty i biały.
Znana i ceniona modelka oraz ikona mody ponownie stworzyła wspólnie z najlepszymi projektantami C&A własną kolekcję odzieży łącząc nieformalny styl z nutą nonszalancji będącą interesującą propozycją dla kobiet odważnych i lubiących wyzwania.
W spocie reklamowym zobaczymy kurtkę dostępną w cenie 399 zł i usłyszymy piękną piosenkę znanego amerykańskiego wokalisty i kompozytora.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Cindy Crawford, Wiosna 2013, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę C&A? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Kolekcja odzieży marki C&A. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Terence Trent D'Arby natomiast jej tytuł to Sign Your Name. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *