Muzyka z reklamy Seat Leon – Radość

Zobacz reklamę marki Seat Leon z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej, trzeciej generacji samochodu Seat Leon. Samochód w najnowszej odsłonie został praktycznie opracowany od podstaw i zgodnie z ustanowionymi trendami został wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak w pełni LED-owe przednie reflektory, systemy wspomagające prowadzenie, nowy układ jezdny i jednostki napędowe.
W reklamie nie usłyszymy zbyt wielu dialogów czy komentarzy, zobaczymy jednak dziecięcą zabawę oraz radość z prowadzenia nowego Seata, a wszystko przy lekkiej i delikatnej melodii.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Seat Leon. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Tr13 natomiast jej tytuł to Fly. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *