Muzyka z reklamy Lays – Jaki to smak?

Zobacz reklamę marki Lays z poszukiwaną piosenką

Nowa akcja promocyjna producenta chipsów Lays, aby wziąć udział w zabawie i zdobyć szansę na jedną z czterech nagród po 50 tys. zł wystarczy odwiedzić stronę Lays.pl i odpowiedzieć na to kluczowe pytanie – jaki to smak? W spocie promującym akcję widzimy osoby mieszkające na osiedlu, które przedstawiają swoje propozycje poprawnej odpowiedzi. Czy śród nich jest ta prawdziwa, dowiemy się zapewne dopiero po zakończeniu konkursu, ale już teraz każdy może posłuchać piosenki, która znana jest z filmu Tadeusza Chmielewskiego „Nie lubię poniedziałku”

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Jaki to smak?, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Lays? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Chipsy marki Lay's. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Nie lubię poniedziałku. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *