Muzyka z reklamy Kruger & Matz – Kuchnia

Zobacz reklamę marki Kruger & Matz z poszukiwaną piosenką

Reklama marki Kruger & Matz, producenta wysokiej klasy sprzętu audio, który wyróżnia się ciekawym designem, stabilnym działaniem i doskonałą jakością. Obecnie marka jest jeszcze dość mało znana, ale dzięki takim reklamom jak ta już wkrótce z pewnością się to zmieni. Od niedawna firma poza sprzętem audio takimi jak Radia samochodowe, sprzęt Hi-Fi, Car audio, Słuchawki czy wzmacniacze, ma także w swojej ofercie również tablety oraz dekodery TV.
Reklama, która od czasu do czasu pojawia się w TV dość mocno wyróżnia się na tle pozostałych, głównie za sprawą dość odważnej muzyki i scenariusza, w reklamie widoczny jest bowiem młody mężczyzna przygotowujący w kuchni sałatkę słuchając przy tym swojej ulubionej muzyki.
Niestety na chwile obecną nie wiadomo jaki jest dokładna nazwa utworu wykorzystanego w reklamie, podana w opisie reklamy nazwa wykonawcy jest praktycznie nie do odnalezienia w sieci, co może również wskazywać, że została ona skomponowana wyłącznie na potrzeby reklamy i nie istnieje pełna wersja.

1 (178)
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Sprzęt audio marki Kruger & Matz. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii RTV. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Haker Riot ale póki co nie wiemy jak brzmi jej tytuł. Cały czas go szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *