Muzyka z reklamy Mleko Łaciate – Bezpieczne w każdej pozycji

Zobacz reklamę marki Mleko Łaciate z poszukiwaną piosenką

Reklama mleka Łaciate z krowami wykonującymi różne ćwiczenia gimnastyczne udowadniając, że teraz mleko Łaciate jest bezpieczne w dowolnej pozycji ;)

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Bezpieczne w każdej pozycji, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Mleko Łaciate? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Sometimes. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *