Muzyka z reklamy Samsung – Hope Relay, Aplikacja (Dubstep)

Zobacz reklamę marki Samsung z poszukiwaną piosenką

Reklama akcji charytatywnej Samsung, w której każdy może pomagać z aplikacją olimpijską Samsung Hope Relay, każdy przebyty kilometr Samsung zamieni w 1 zł na wakacje dla dzieci ze stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Hope Relay Aplikacja (Dubstep), jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Samsung? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama



 • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Aplikacja marki Samsung. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Wielka Brytania. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Laurent Lombard natomiast jej tytuł to Dubstep. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  8 komentarze

  1. Genialna muzyka, świetny pomysł Samsunga :) Szkoda, że nie stać mnie na Galaxy SII bo na pewno nie wyłączałbym tej aplikacji, a czasami przebywam dziennie nawet 300-400 km.

  2. No niestety nie da się oszukać, maksymalna prędkość to 45km/h ;) Ale pomysł wspaniały :) Ja już zebrałam 4zł x) Ja mam samsunga s 2 mini i też działa, wystarczy mieć androida ;)

  3. Prawda oszukać się nie da, ale ze zaliczają 1 km dziennie to już nie prawda,ja mam taką pracę ze dziennie robie 15-25km rowerem,na piechotę i zaliczają wszystko, mało tego mój jeden km =1 funt. Super idea i powinna trwać bez końca

  4. Szchlachetny cel. Jestem bardzo dumna z SAMSUNG. Szkoda, że ta funkcja jest tylko na samsungu, a innych markach już nie.. LECZ CÓŻ, POPIERDALAĆ ROWERKIEM I NA DZIECI ZARABIAĆ TRZEBA

  5. Niestety, ale akcja to w dużej mierze ściema reklamowa. Przykłady z mojego doświadczenia. CODZIENNIE rano przechodzę na spacerze w lesie w moim owczarkiem od 4 do 5 km, zależnie od pogody, trasy zweryfikowane za pomocą programu Runtastic i licznika rowerowego Sigma, czas 50-60 minut, bez przystanków – przyznacie, że wszystko się zgadza. Od początku akcji włączyłem HR 9 lub 10 razy, w pozostałe dni zapomniałem. Mniej więcej co drugi raz otrzymałem od HR komunikat, że „pobiegłem za szybko”, czyli ponad 42 km/h i cały zapis skasowany, zero złotówek dla dzieciaków. Dalej – 2 do 5 razy w tygodniu jeżdżę rowerem, trasy od 30 to 70km. Pomijając już fakt limitu dystansu do 10km, to dlaczego na rowerze nie mogę jechać ponad 42km/h, zawsze gdzieś taką prędkość przekraczam na drodze. Udało mi się JEDEN RAZ zapisać na konto całe 10km i 10 zł, w pozostałych przypadkach a to za szybko, a to GPS niby się rozłączył itp. Jak obliczyłem, gdyby nie wszystkie „wywałki” porgramu HR uzbierałbym do dziś kwotę rzędu 150 zł – a jest na koncie 31 zł. Ściema więc czy nie ? Moim zdaniem niestety tak. W reklamie nie ma nic o 10km dziennie, nic o limicie 42km/h. Poza tym, jeżeli już nawet np. na 6.kilometrze przekroczyłem prędkość, to dlaczego HR zabiera dzieciom wszystko ? Przecież 6km było poniżej limiktu i 6zł powinno iść na konto ? I na koniec informacja. Na tych samych trasach równolegle działający program Runtastic działał bez zarzutu, żadnych przerw, zatrzytmywania się, utraty sygnału GPS. Mój telefon to Samsung Galaxy SIIPro, czyli tu też bezkonfliktowo. Pozdrawiam speców od reklamy Samsunga. Zaoszczędziliście sporo kasy !

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *