Muzyka z reklamy Carlsberg – Ucieczka ze SPA

Zobacz reklamę marki Carlsberg z poszukiwaną piosenką

Ciekawa reklama piwa Carlsberg, mężczyźni osaczeni przez żeńską kadrę organizują ucieczkę z zamkniętego, oddalonego uzdrowiska aby nieco poprawić sobie warunki pobytu. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udaje im się wydostać i wrócić ze skrzynką piwa Carlsberg ;)

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Ucieczka ze SPA, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Carlsberg? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Elmer Bernstein natomiast jej tytuł to The Great Escape. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *