Muzyka z reklamy Mars – Klasztor

Zobacz reklamę marki Mars z poszukiwaną piosenką

Reklama batona mars z lat 90-tych ponownie emitowana w TV, tym razem motyw związany jest z wstąpieniem mężczyzny do klasztoru.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Klasztor, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Mars? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Nirvana natomiast jej tytuł to My Girl. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  1 Komentarz

  1. Piosenka ta nosi tytuł: Where did you sleep last night.
   Oryginał pochodzi od gościa który się nazywał Huddie William Ledbetter

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *