Muzyka z reklamy Mars – Indianin i Dzika Stokrotka

Zobacz reklamę marki Mars z poszukiwaną piosenką

Reklama batona Mars, w której starszy Indianin mówi To dobra pora by umrzeć, na szczęście dostaje od syna baton Mars i błyskawicznie odzyskuje siły, nabierając ochoty na spotkanie z dziką Stokrotką.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Indianin i Dzika Stokrotka, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Mars? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Baton marki Mars. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Redd Kross natomiast jej tytuł to Crazy world. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *