Muzyka z reklamy McDonald’s: Wpadnij po kawę za 6 zł

Zobacz reklamę marki McDonald's z poszukiwaną piosenką

Reklama McDonald’s promuje ofertę na kawę z McCafé zachęcając klientów do skorzystania z promocji, która trwa do 9 czerwca.

W reklamie widzimy dziewczynę pijącą kawę z McDonald’s, a następnie radośnie przechodzącą przez magicznie zmieniające się przejście dla pieszych. Na ekranie pojawia się oferta: każda mała i średnia kawa McCafé dostępna jest teraz za jedyne 6 złotych. Hasło reklamowe sugeruje, że łatwo o dobry dzień, który można rozpocząć od wizyty w McDonald’s i skorzystania z tej korzystnej oferty na kawę.
Przekaz reklamowy podkreśla, że McDonald’s oferuje nie tylko pyszne posiłki, ale także wysokiej jakości kawę, która może uczynić dzień każdego klienta jeszcze lepszym, zwłaszcza przy tak atrakcyjnej cenie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Wpadnij po kawę za 6 zł, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę McDonald's? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Restauracja marki McDonald's. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Alula natomiast jej tytuł to Ooh Wah (It's All Good). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    1 Komentarz

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *