Muzyka z reklamy Big Milk: Przyjemnie się składa

Zobacz reklamę marki Big Milk z poszukiwaną piosenką

Reklama lodów Big Milk zaprasza do świata pełnego przyjemności i niezapomnianych chwil. Big Milk to połączenie wyjątkowego śmietankowego smaku i Twoich ulubionych dodatków, które sprawiają, że każde lody są małą przygodą pełną emocji i wspomnień.

Lody Big Milk charakteryzują się kremowym, śmietankowym smakiem, który przywodzi na myśl beztroskie, letnie dni. Każdy kęs to powrót do radosnych chwil spędzonych z bliskimi.

Reklama podkreśla, że Big Milk oferuje różnorodne dodatki, które pozwalają na tworzenie ulubionych kombinacji smakowych. Niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczne posypki, czy owocowe nuty, Big Milk ma coś dla każdego.

Big Milk to nie tylko lody, ale także emocje i wspomnienia związane z wyjątkowymi momentami. Każdy lód to kawałek historii, który możemy tworzyć na nowo, ciesząc się chwilą i dzieląc radość z innymi.

W reklamie wykorzystano odświeżoną wersję znanego hitu duńskiego zespołu perkusyjnego, który od lat towarzyszył reklamom tej marki, niestety nie udało nam się jeszcze ustalić jej nazwy, być może ktoś podzieli się tym z nami w komentarzu.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Przyjemnie się składa, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Big Milk? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Lody marki Big Milk. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Safri Duo natomiast jej tytuł to Played-A-Live. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *