Muzyka z reklamy Plus na Kartę: Tu i teraz 400 GB na początek

Zobacz reklamę marki Plus na Kartę z poszukiwaną piosenką

Reklama oferty Plus na kartę podkreśla bezproblemowy dostęp do internetu w każdym momencie, bez obaw o jego brak. W kampanii reklamowej promuje się możliwość uzyskania 400 GB danych za darmo w sieci Plus na Kartę. W spocie zobaczymy fragmenty plenerowego koncertu polskiego wokalisty, oraz parę która próbuje przesłać fragment nagrania do znajomej, niestety w kluczowym momencie zabrakło im mobilnego Internetu. W tej sytuacji „cało na biały” wchodzi Internet w Plusie na kartę.
Przekaz reklamowy podkreśla, że dzięki ofercie Plus na Kartę klienci mogą cieszyć się nieograniczonym dostępem do internetu, który jest niezbędny w dzisiejszym świecie cyfrowym. Brak limitów danych daje poczucie swobody i pewności, że można korzystać z internetu zawsze i wszędzie.
Reklama przekonuje, że oferta Plus na Kartę zapewnia nie tylko wysoką ilość danych, ale także pewność, że internet będzie dostępny zawsze, nawet w najmniej spodziewanych momentach. To idealne rozwiązanie dla osób aktywnych online, które potrzebują nieograniczonego dostępu do danych.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Plus na kartę. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Oskar Cyms natomiast jej tytuł to Niech mówią. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *