Muzyka z reklamy Łowicz: Chwytaj dżem

Zobacz reklamę marki Łowicz z poszukiwaną piosenką

Reklama dżemów marki Łowicz pod hasłem „Chwytaj dżem” to zaproszenie do odkrywania nowych, ekscytujących połączeń smakowych dzięki wykorzystaniu dżemu w codziennych potrawach. Kampania skupia się na przekształcaniu nudnych dań w interesujące kombinacje smakowe, inspirując konsumentów do eksperymentowania z różnorodnymi posiłkami.

Spoty telewizyjne wykorzystują cover znanego utworu zachodnioniemieckiej grupy muzycznej aby podkreślić radość i pozytywne doznania związane z odkrywaniem nowych smaków. Wizualizacje w spotach przedstawiają urozmaicone dania, takie jak gofry z dżemem o smaku agrestu i kiwi, burgery z dżemem z czarnej porzeczki czy pizza z dżemem ananasowym, które wzbudzają apetyt i zachęcają do eksperymentowania w kuchni.

Reklama „Chwytaj dżem” marki Łowicz to nie tylko promocja produktów, ale również inspiracja do kulinarnych eksperymentów i odkrywania nowych smaków, które mogą sprawić przyjemność podczas codziennych posiłków.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Dżem marki Łowicz. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Boney M natomiast jej tytuł to Sunny. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *